Sanatsal Ürünler
Sizin için Seçtiklerimiz

Garanti ve İade Şartları

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI GARANTİ 

Özalp Kirtasiye, tüm ürünlerin garanti belgesinde belirtilen şartlara bağlı olarak üretim hatalarına karşı sorumudur.
Hatalı kullanım ve/veya zamanı geçmiş ürünleri kullanmadan doğan hasar ve zararlardan müşteri sorumludur. Özalp Kirtasiye sorumlu tutulamaz
Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.


İADE ŞARTLARI 
 
Almış olduğunuz ürünün ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, kullanılmamış, kutu, etiket, poşet, belge, aksesuar v.b. kaybedilmemiş ve deforme edilmemiş ise 7 ( yedi) gün içerisinde teslim aldığınız gibi iade edebilirsiniz.
Ürününüzde arıza çıkması halinde 7 (yedi) gün içerisinde hasarsız bir şekilde aldığınız gibi iade ederek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Ürünün kendisi veya muadili mevcut değil ise iade alınır ve ödemesi yapılır.
Özalp Kirtasiye fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için Özalp Kirtasiye sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez.
Almış olduğunuz ürün kargo şirketi aracılığı ile size ulaştırılmış ise teslim alma sırasında kutusuna zarar vermeden açarak kontrolünü yaptıktan sonra teslim almalısınız. Eğer kargoda meydana gelmiş bir eksiklik veya hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Çünkü kargodan oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için iade formunu doldurarak ürün, varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte Özalp Kırtasiye satış yetkililerine başvurunuz.
İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler tüketiciye aittir.
Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Özalp Kırtasiye Ticaret Ltd.Şti. © 2021
TurkeyDNS İnternet Hizmetleri